Środa, 29 Styczeń 2020 r. ,   Franciszka, Zdzisława
inogaz

Stokado Sp. z o.o.

   4
Self storage to nowy i cieszący się coraz większą popularnością sposób na rozwiązanie problemu wynajmu małych powierzchni do przechowywania rzeczy, który powstał ze względu na ich trudną dostępność. Self storage to magazyny do wynajęcia charakteryzujące się samoobsługą i całodobową dostępnością. Jakie są ich zalety?

Aktualnie na terenie naszego kraju zlokalizowanych jest kilkanaście profesjonalnych magazynów self storage, wśród których znajduje się także przestrzenie do przechowywania rzeczy oferowane przez firmę Stokado z oddziałami w Bydgoszczy, Legnicy, Poznaniu i Wrocławiu.

Ideą self storage jest umożliwienie klientom wynajęcia małej przestrzeni lub konteneru w dużym kompleksie magazynowym, w której będą mogli przechowywać rzeczy, i na które nie mają miejsca w swoim gospodarstwie domowym, a są im potrzebne, np. sezonowo.

Dzięki takiemu rozwiązaniu o każdej porze dnia i nocy najemcy powierzchni mogą bez trudu skorzystać z wynajętej przestrzeni oraz uzyskać niezbędną rzecz. Komórki te są ogrzewane, gwarantują dobre warunki do składowania nart, rowerów, opon, czy innych urządzeń wielkogabarytowych. Self storage to także alternatywa na czas dłuższych wyjazdów z kraju, remontów czy przeprowadzek.

Jakie są zalety self storage?

Zalet rozwiązania self storage jest dużo - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i organizacji:
  • Bogata oferta najmu powierzchni - komórki i kontenery.
  • Kompleksowa ochrona - monitoring i obecność firmy ochroniarskiej zapewniającej bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy.
  • Oferta ubezpieczeniowa - dodatkowa możliwość zapewnienia ubezpieczenia przechowywanym rzeczom i uzyskania odszkodowania w przypadku powstałych szkód lub kradzieży.
  • Umowa najmu dopasowana do naszych potrzeb - na dzień, na tydzień, na miesiąc, na rok, na kilka lat.
  • Wypowiedzenie umowy z datą jego podpisania.
  • Niczym nieograniczony dostęp do swoich rzeczy 24 godziny na dobę - na podstawie indywidualnego kodu wstępu na teren magazynu samoobsługowego. 
Self storage to rozwiązanie dobre dla klientów indywidualnych oraz firm, które nie mają wystarczającej przestrzeni do przechowywania wszystkich rzeczy. Self storage oferowane przez firmę Stokado to także gwarancja profesjonalizmu i satysfakcji z obsługi najemców.
Adres
ul. Druskienicka 8/10
60-476 Poznań
Strona WWW
Telefon
NIP
8992745172
REGON
022172988


Pustak jest właściwie takim samym materiałem budowlanym jak cegła. Obydwa te materiały są produkowane w ten sam sposób i mogą się składać z takich samych składników. Różnica polega głównie na wyglądzie i funkcjonalności. Z wyglądu pustak różni się od cegły tym, że...
Pracownicy kancelarii prawnych często udzielają porad w zakresie dotyczącym działania spółek handlowych. Instytucje te działają według reguł przewidzianych przez kodeks spółek handlowych. Radcy prawni wyjaśniają zasady działania spółek, w taki sposób, aby nie wchodziły w konflikt...

Gdy chcemy wznieść samodzielnie nasz dom, zastanawiamy się często nad tym, czy ma być to dom z piwnicą, a jeśli tak, to jak wielka ma ona być. W dzisiejszych czasach piwnica stanowi już rzadkość. Większość architektów tworzy...


©inogaz.pl