Niedziela, 09 Sierpień 2020 r. ,   Romana, Romualda

Stokado Sp. z o.o.

   0
Self storage to nowy i cieszący się coraz większą popularnością sposób na rozwiązanie problemu wynajmu małych powierzchni do przechowywania rzeczy, który powstał ze względu na ich trudną dostępność. Self storage to magazyny do wynajęcia charakteryzujące się samoobsługą i całodobową dostępnością. Jakie są ich zalety?

Aktualnie na terenie naszego kraju zlokalizowanych jest kilkanaście profesjonalnych magazynów self storage, wśród których znajduje się także przestrzenie do przechowywania rzeczy oferowane przez firmę Stokado z oddziałami w Bydgoszczy, Legnicy, Poznaniu i Wrocławiu.

Ideą self storage jest umożliwienie klientom wynajęcia małej przestrzeni lub konteneru w dużym kompleksie magazynowym, w której będą mogli przechowywać rzeczy, i na które nie mają miejsca w swoim gospodarstwie domowym, a są im potrzebne, np. sezonowo.

Dzięki takiemu rozwiązaniu o każdej porze dnia i nocy najemcy powierzchni mogą bez trudu skorzystać z wynajętej przestrzeni oraz uzyskać niezbędną rzecz. Komórki te są ogrzewane, gwarantują dobre warunki do składowania nart, rowerów, opon, czy innych urządzeń wielkogabarytowych. Self storage to także alternatywa na czas dłuższych wyjazdów z kraju, remontów czy przeprowadzek.

Jakie są zalety self storage?

Zalet rozwiązania self storage jest dużo - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i organizacji:
  • Bogata oferta najmu powierzchni - komórki i kontenery.
  • Kompleksowa ochrona - monitoring i obecność firmy ochroniarskiej zapewniającej bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy.
  • Oferta ubezpieczeniowa - dodatkowa możliwość zapewnienia ubezpieczenia przechowywanym rzeczom i uzyskania odszkodowania w przypadku powstałych szkód lub kradzieży.
  • Umowa najmu dopasowana do naszych potrzeb - na dzień, na tydzień, na miesiąc, na rok, na kilka lat.
  • Wypowiedzenie umowy z datą jego podpisania.
  • Niczym nieograniczony dostęp do swoich rzeczy 24 godziny na dobę - na podstawie indywidualnego kodu wstępu na teren magazynu samoobsługowego. 
Self storage to rozwiązanie dobre dla klientów indywidualnych oraz firm, które nie mają wystarczającej przestrzeni do przechowywania wszystkich rzeczy. Self storage oferowane przez firmę Stokado to także gwarancja profesjonalizmu i satysfakcji z obsługi najemców.
Adres
ul. Druskienicka 8/10
60-476 Poznań
Strona WWW
Telefon
NIP
8992745172
REGON
022172988


Grzejniki sprzedawane są zazwyczaj w kompletach z systemami dopasowanych zawieszeń, jednak nie zawsze da się wykorzystać komplet osprzętu dołączony przez producenta, wieszaki grzejnikowe muszą być dostosowane nie tylko do grzejników, ale i do ścian, na których grzejniki będą...
Gdyby nie grzałki elektryczne, musielibyśmy wyposażać łazienki w dodatkowe ogrzewanie – posezonowe dogrzewacze i podgrzewacze działające na prąd. Grzałki elektryczne pozwalają tego uniknąć, montuje się je w grzejnikach pracujących w instalacjach wodnych, dzięki czemu...
Rekuperator z chłodnicą freonową, może obniżać temperaturę powietrza do żądanej wartości. Należy wiedzieć, że skraplacz chłodnicy umieszcza się poza budynkiem, a automatyka ma zadaną stałą różnicę temperatury, o jaką schładza powietrze. System wentylacji powinien...

©inogaz.pl